Testovací soupravy CCV CPV Ag

Kombinované testovací soupravy na antigen viru koronaviru a parvoviru u psů

Pokud máte podezření, že váš pes má CCV nebo CPV, můžete použít testovací soupravu Tarinn CCV+CPV Ag k rychlému zjištění přítomnosti antigenu CCV+CPV v krvi vašeho psa. Testovací souprava CCV+CPV Ag je jednoduchý a spolehlivý nástroj, který vám poskytne výsledky za pouhých 10 minut. Má vysokou citlivost a specifičnost, což znamená, že dokáže přesně identifikovat infekci CCV nebo CPV. Testovací souprava CCV+CPV Ag se snadno používá a nevyžaduje žádné speciální vybavení ani dovednosti.

Testovací soupravy CCV CPV Ag
Výhody
  • Komplexní a simultánní detekce antigenů koronaviru psů (CCV) a parvoviru (CPV) u psů.
  • Včasná diagnostika pro účinnou léčbu těchto běžných virových infekcí.
  • Uživatelsky přívětivý design pro snadné použití ve veterinárních zařízeních.
  • Spolehlivý výkon zajišťuje přesnou kontrolu onemocnění a přispívá k celkovému zdraví psů, zejména v prostředí s výskytem těchto infekcí.
Účel použití

Koronavirus psů (CCV) a parvovirus psů (CPV) jsou dva vysoce nakažlivé viry, které postihují psy. U psů mohou způsobovat průjem, zvracení, dehydrataci, leukopenii a další závažné příznaky. Tyto viry se šíří především kontaktem s výkaly, zvratky, močí atd. nakažených zvířat. Mohou také dlouho přežívat v životním prostředí. Nejlepším způsobem, jak těmto virům předcházet, je nechat psa pravidelně očkovat. Na tyto viry neexistuje žádný specifický lék, ale symptomatická a podpůrná péče může vašemu psovi pomoci se zotavit.