Testovací soupravy CDV Ab

Soupravy pro testování protilátek proti viru psinky

Tarinn CDV Ab test je rychlý diagnostický test, který dokáže detekovat protilátky proti psince v krvi. Může poskytnout výsledky do 10 minut a jeho výhodou je vysoká citlivost, vysoká specifičnost a snadná obsluha.

Testovací soupravy CDV Ab
Výhody
  • Rychlá a přesná detekce protilátek proti viru psinky (CDV) u psů.
  • Včasná diagnostika pro efektivní zvládání této vysoce nakažlivé infekce.
  • Uživatelsky přívětivý design pro snadné použití ve veterinárních zařízeních.
  • Spolehlivý výkon zajišťuje přesnou kontrolu onemocnění a přispívá k celkovému zdraví psů, zejména v prostředí, kde se vyskytuje virus psinky.
Účel použití

Virus psinky (CDV) je vysoce nakažlivé onemocnění, které postihuje psy a přenáší se především kontaktem s dýchacími, trávicími, kožními a slizničními membránami infikovaných zvířat. Mezi příznaky CDV patří horečka, kašel, výtok z nosu, slzení, zvýšená sekrece očí a další příznaky infekce dýchacích cest, ztráta chuti k jídlu, zvracení, průjem, krvavá stolice a další příznaky infekce trávicího traktu, křeče, mdloby, ochrnutí obličejového nervu, nestabilita nálady a další příznaky infekce nervového systému, kožní vyrážka, zhrubnutí nosu a tlapek, podkožní abscesy a další příznaky infekce kůže. Na CDV neexistuje žádný specifický lék a lze ji léčit pouze symptomatickou a podpůrnou léčbou. Nejúčinnějším způsobem prevence CDV je očkování štěňat účinnými vakcínami proti CDV.